top of page

Çıkma Lastik

Güncelleme tarihi: 27 Nis 2022

FİYAT ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ: 0 (552 711 0724)

İKİNCİ EL ÇIKMA LASTİK’TE 2003 DEN BERİ ANTALYA MERKEZ ilçelerinde PAREKENDE OLARAK PROFESYONEL ANLAMDA SATIŞ YAPMAKTAYIZ .Firmamız piyasada bulunan az kullanılmış çıkma lastikleri şirketlerden ve araç sahiplerinden satın almakta, uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır. Bu şekilde hem ekonomiye katkıda bulunmaktayız, hem de araç sahiplerini çok cazip fiyatlarla, çıkma lastik sahibi yapmaktayız. Aracınızdaki lastik can güvenliğiniz için çok önemlidir. Ailenizi gezdiriyorsunuz, yükünüzü taşıyorsunuz. Tüm bunların bilinci içerisinde uzman kadromuzla bol ürün çeşidiyle 17 size hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm çıkma lastiklerimize lastiğin durumuna göre bir yıl ile altı ay fabrikasyon üretim garantisi vermekteyiz. Firmamız yeni lastikteki garanti sistemini çıkma lastiğe de uygulamaktadır. Firmamız çıkma lastikte otomobil, jeep, minibüs, kamyonet,kamyon, iş makinası ağırlıklı olarak çalışmakta olup stoğumuz da her marka ve ebatta çıkma lastik bulunmaktadır. Çıkma lastiklerimiz resmi ile birlikte, teknik özellikleri, üretim tarihi, hangi ülkede üretildiği, lastik hakkında yorumlar; tüm bu bilgileri whatsaapp hattımızdan edinebilirsiniz.

PİYASAYA SUNDUĞUMUZ ÇIKMA LASTİKLER;

1.Çıkma lastiklerimiz lastiğin diş derinliğine göre,1 yıl ile 6 ay arasında garanti vermekteyiz. 2.Balans garantisi altındadır. 3.Çıkma lastiklerimiz kaplama ve kaynaklı değildir. 4.Diş açma yoktur. 5.Yüzde yüz orijinaldir. 6.Çıkma lastik üzerinde herhangi bir işlem yapılmamıştır. 7. Çıkma lastiklerimiz yeni tarihli olup kesinlikle bayat değildir. 8.Çıkma lastiklerimiz depomuzda standartlara uygun bir şekilde istiflenmektedir. 9. Çıkma lastikler uzman kadromuz tarafından tek tek jantlanıp kontrol edilmektedir.

GARANTİ KAPSAMINDA OLANLAR;

1.Çıkma Lastiklerimizde Fabrikasyon Üretim Garantisi Vardır. 2.Kullanıcı ve Şöfor Hataları Garanti Kapsamı Dışındadır. 3.Yollardan ve Kasislerden Oluşan Balon ve Kesik Garanti Kapsamı Dışındadır. 4.İkinci El Kış Lastikleri Yaz Aylarında Kesinlikle Kullanılmamalıdır,Kullanıldığı Takdir de Çabuk Erir ve Yol Tutmaz Garanti Kapsamına Girmez. 5.Rot –Balans Ve Mekanik Ten Dolayı Lastiklerde Oluşan Düzensiz Aşınma, Lastiklerin Dişlerinin Erken Bitmesi Garanti Kapsamı Dışındadır. 6.Tüm Bunların Dışındaki Lastikler Garanti Kapsamına Girer. 7.Garanti Kapsamına Giren Lastikler Karşılığında Yerine Lastik Verilir Ödeme Yapılmaz.

İKİNCİ EL LASTİK,ÇIKMA LASTİK NEDEN ÇIKAR ?

1-Bildiğimiz gibi son yıllarda çelik jant tutkusu Türkiye’de hızla yayılmaktadır. Araç sahipleri aracım şık gözüksün diye 14–15–16 lastikleri sökmekte 16–17–18–19 jant-lastik takmaktadırlar. Sadece bu nedenden dolayı Türkiye’de binlerce ikinci el lastik fazla kullanılmadan çıkarılmaktadır. 2-Araç sahipleri (özellikle şirketler) araçlarına yazlık ve kışlık olmak üzere 2 takım lastik bulundurmaktadırlar. Araç satıldığı zaman deposunda bulunan yazlık veya kışlık lastikler çoğu zaman kullanılmadan bile satışa çıkartılmaktadır. (Türkiye’de sadece 2010 kışında bir milyon kar lastiği satılmıştır. Bunların %20’si sağlam çıksa inanılmaz rakamlar ortaya çıkmaktadır) 3-Bildiğimiz gibi bazı araçlar önden çekişli olduğu için ön lastikler arka lastiklere göre daha hızlı aşınmaktadır. 4 lastik değişiminde arka lastikler az aşındığı için kullanılacak durumda çıkar. 4-Kazalı araçlarda yeni gibi çıkma lastikler çıkmaktadır. 5-Araç sahiplerinin bazılarının lastik markası takıntısı vardır. Yeni aldığı bir araçta tercih etmediği bir marka çıkarsa anında sevdiği bir marka ile değiştirmektedir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Türkiye’de binlerce ikinci el lastik çıkmakta, lastikler uzun süre kullanılmadan çöpe atılmakta ve ziyan olmaktadırlar. Bu durum Türk ekonomisine zarar vermektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, GÜLER YÜZLÜ HIZLI HİZMET, ZAMANINDA İŞ TESLİMİ, ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ, KALİTE,SAYGI VE SORUMLULUK İÇERİSİNDE UYGUN FİYAT POLİTİKASI VE GÜVENİLİRLİK.


#çıkmalastik #ikinciellastik #lastiktamiri #aşıroğlulastik #724lastiktamiri

#mobillastikçi #enyakınlastikçi #seyyarlastikçi #acilllastikçi #Nöbetçilastikçi

5.721 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör